logo

Küpsised (cookies)

Mis on küpsis?

Küpsis on väike andmefail, mida hoitakse Sinu arvutis. Seda kasutatakse selleks, et salvestada Sinu veebilehe eelistusi (näiteks, mida oled kirjutanud ankeedile) ja anda meile teavet veebilehe kasutamise kohta.

Andmefaili saab lugeda ainult veebileht, mis küpsise salvestas. Keegi teine sellele teabele juurde ei pääse. Andmefail ei ole kahjulik, ei sisalda viirust ega programmikoodi ning seda ei saa seostada konkreetse isiku või IP-aadressiga.

Milleks küpsiseid kasutatakse?

Selle teabe abil saame pakkuda Sulle paremat kasutajakogemust ning kujundada ja arendada oma veebilehte nii, et meie teenus oleks võimalikult kvaliteetne.

Küpsistega nõustumine

Veebilehe kasutamisel nõustud, et me:

  • kogume teavet veebilehe kasutamise kohta, näiteks kui tihti Sa veebilehel käid ja milliseid lehekülgi sirvid. Kogutud teavet ei seostata ühegi konkreetse inimesega;
  • kogume teavet selle kohta, millist veebilehitsejat ja riistvara kasutatakse meie veebilehel käimiseks;
  • isikupärastame veebilehti ja nende sisu veebilehe lehitsemisest saadud teabe abil

Küpsiste blokeerimine

Kui Sa ei soovi, et küpsiseid salvestatakse Sinu arvutisse, siis võid need blokeerida oma veebilehitseja sätetes. Nii ei salvestata ei meie ega ühegi teise veebilehe küpsiseid, kuid selle tulemusena ei pruugi kõik veebilehtede funktsioonid korralikult toimida.

Võite veebilehitseja sätteid muuta ka nii, et kui veebileht soovib küpsist salvestada, siis ilmub sellekohane hoiatus ning saad iga küpsise puhul valida, kas nõustud sellega või mitte.

Lisateavet küpsiste blokeerimise kohta saad veebilehelt http://www.aboutcookies.org

Teave veebilehel www.kohtume.ee kasutatavate küpsiste kohta

Meie veebilehel kasutavad küpsiseid ka osa väliseid veebiteenuste pakkujaid.

Google Analytics

Google Analytics on veebikasutuse analüüsitööriist, mis kogub teavet veebilehe kasutuse kohta. Näiteks kogutakse teavet kasutaja riist- ja tarkvara ning lehekülgede sirvimise ja neil viibitud aja kohta.